Sztuki plastyczne Podkategoria: Sztuki plastyczne

 • Decoupage - Sklep Internetowy Drewniana Dolina »

  Sklep Drewniana Dolina oferuje szeroką gamę przedmiotów i materiałów do zdobienia techniką decoupage. W naszym sklepie możecie kupić gotowe przedmioty z drewna i ceramiki przygotowane specjalnie do ozdabiania tą metodą, papiery ryżowe, serwetki, specjalistyczne kleje, farby i lakiery, oraz media pozwalające postarzyć dany przedmiot np. przez stworzenie na nim charakterystycznego efektu spękań. Oferowane przez nas produkty sprawią, że zabawa z Decoupage stanie się o wiele łatwiejsza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Galeria obrazów nowoczesnych »

  W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli obrazów na różne okazje. Obrazy ręcznie malowane, futuryzm, surrealizm, abstrakcje, obrazy przestrzenne, obrazy nowoczesne to najnowsze propozycje galerii RARA. Nasze obrazy sprawią że wnętrze salonu, sypialni nabiera wyjątkowego designu. Kupując obraz trójwymiarowy wyrabiają Państwo w swoim wnętrzu niespotykany i niepowtarzalny styl.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wytrzymały papier artystyczny »

  APA-Polska to firma powstała w 1995 roku oraz jest indywidualnym dystrybutorem fabryki farb oraz akcesoriów dla plastyków. Posiada dobrej jakości farby do tkanin, pędzle malarskie, pastele, produkty do decoupage lub ramy do obrazów. Nasz sklep plastyczny rozwinął w Polsce produkcję farb marki Renesans, jakie są osiągalne w bardzo przystępnej cenie jak i w dobrej jakości. Naszą jednostkę znamionuje staranność wytworzenia towaru, punktualność dostaw bądź zupełne uwzględnienie aluzji naszych interesantów. Ciepło zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dalbergia »

  Sprawdzasz nietuzinkowych artykułów na temat drewna dalbergia? Tutaj znajdziesz między innymi zastosowanie tego drewna. Co więcej poznasz jego cechy. Nasza witryna ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Dzięki tej stronie poznasz plusy i cechy charakterystyczne tego drewna. Polecamy tą stronę wszystkim którzy chociaż w małym stopniu interesują się kulturą i sztuką. Polecamy: www.elk.info.pl. www.augustow.info.pl oraz www.solskenglasses.com.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sztuki plastyczne