Dyskoteki Podkategoria: Dyskoteki

 • Fotografia ślubna Poznań »

  Najładniejsze zdjęcia ślubne w Poznaniu. Sesje zdjęciowe w studiu i plenerze. Wykonujemy także tablice pamiątkowe. Różne wzory. Nasze tablice projektują profesjonalni graficy. Każdemu projektowi nadajemy niepowtarzalny charakter. Proponujemy również reportaże, zdjęcia reklamowe i komunijne. Fotoreportaże z imprez integracyjnych i zakładowych spotkań. Fotografia reklamowa to zdjęcia modelek i przedmiotów.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • DJ Olsztyn »

  Zapewniamy obsługę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez: wesela, poprawiny, bankiety/imprezy dla firm, studniówki, sylwester, bale karnawałowe, imprezy urodzinowe, festyny. Do każdej imprezy podchodzę profesjonalnie i z zaangażowaniem. Spotykam się wcześniej ze zleceniodawcą i ustalamy repertuar muzyczny oraz konkursy i zabawy. Podpisując ze mną umowę, mają Państwo pewność, że imprezę poprowadzę osobiście, a nie inna wysłana przeze mnie osoba. Dobry DJ to połowa sukcesu udanej imprezy - dlatego warto powierzyć te usługi doświadczonemu DJ-owi - jestem do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny Łódź »

  Grupa muzyczna Matrix, to nie tylko wspaniała oprawa bali, czy studniówek, to również bezkresny zasób energii oraz humoru. Są to ludzie, dla jakich układanie muzyki, jest życiową pasją. Zespół nieprzerwanie pracuje nad prężnymi aranżacjami, posiadając równocześnie szeroki zasób możliwości zagrania, znanych i ubóstwianych melodii we własnym wykonaniu. Szeroki, nietuzinkowy repertuar poczyni, iż na Państwa przyjęciu nie zbraknie utworów największych rodzimych i zagranicznych gwiazd. Zawsze oferujemy nie wąski kalejdoskop nagrań, zacząwszy od piosenek z lat 80, poprzez Dance, gorące rytmy muzyki latynoskiej, aż po najlepsze, współczesne szlagiery z radiowych list przebojów. Na dodatek, gwarantujemy pełne poprowadzenie uroczystości weselnej, tj. zabaw w łapaniu muchy, czy biesiady za stołami.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dyskoteki