Nauki humanistyczne Podkategoria: Nauki humanistyczne

 • Stosunki międzynarodowe »


  Wiedza z zakresu stosunków międzynarodowych jest przydatna dla wielu ludzi pracujących w różnych gałęziach gospodarki i w różnych instytucjach. Nasza witryna zawiera mnóstwo artykułów związanych z tą dziedziną, a także z historią, politologią, socjologią, ekonomią i kilkoma innymi dziedzinami. Oprócz tego stworzony został wykaz wszystkich państw naszego globu, a także testy oraz forum dyskusyjne, równie rozległe tematycznie jak sam portal.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Od kilku lat zdający maturę muszą przymusowo tworzyć prezentacje maturalne. Napisanie takiej pracy nie jest łatwe. Samo wymyślenie bibliografii i planu ramowego wymaga wielu godzin roboty. Na naszej witrynie znajdziecie wiele pomocy naukowych, które uproszczą Wam zrobienie wszystkiego jak trzeba. Jeżeli więc macie duże ambicje i Waszym celem jest zaliczyć część ustną na maksymalną ilość punktów nie marnuj więcej czasu i rozpocznij regularne czytanie naszego bloga. Jesteśmy pewni, iż pomoże Wam to odpowiednio zdać egzamin.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Praca maturalne to rzecz, który nie pozwala wyluzować się wielu współczesnym maturzystom. Zdanie matury ustnej na wysoką notę jest wielce trudne. Z roku na rok coraz więcej uczniów w ogóle jej nie zdaje tracąc przy tym swoje szanse na pójście na upragnione studia. Chcąc zaoszczędzić czasu na uczenie uczniom postawiliśmy portal gdzie można okazyjnie nabyć fachowo przygotowane wzory prac maturalnych. Wszystko po to aby wam było prościej napisać własną pracę maturalną . Gorąco polecamy nasz portal edukacyjny lekturki.eu

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Chciałbyś wiedzieć jak mają wyglądać właściwie zrobione prezentacje maturalne? Jeżeli tak doskonale trafiłeś! Na naszej witrynie znajdziecie najlepsze wskazówki na temat tego jak napisac pracę na wysokim poziomie. A więc chcąc uzyskać z matury wystarczającą liczbę punktów powinieneś czym prędzej się z nią zapoznać. Do końca roku w większości szkół będziecie musieli oddać plan ramowy, tak więc już najwyższy czas pomyśleć o swojej maturze, po to by później nie żałować straconej szansy na wyśnione studia. Z nami egzamin dojrzałości to pestka.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace maturalne »

  Jest już październik. Uczniowie kończący w tym roku technikum na pewno już zdali sobie sprawę z tego co czeka ich w maju. Już teraz nadchodzi czas kiedy maturzyści będą musieli ostatecznie zdecydować jaki wezmą temat swego wypracowania maturalnego. Opcji jest sporo, pamiętajcie jednakże, iz istotne jest by temat był zgodny z Waszymi zainteresowaniami. Na naszej witrynie znajdziecie duzo opracowań, które moga Wam wydatnie pomóc. Jest również możliwość wykupienia autorskiego wzoru prezentacji. A więc jak najszybciej zaznajom się z naszą witryną. Ze stroną uczniowisko.pl prace maturalne staną się naprawdę łatwe.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prezentacji maturalnych »

  Jeśli należysz do osób zdających w obecnym roku szkolnym maturę na pewno chciałbyś zdobyć wysoką ilość punktów z części ustnej z języka ojczystego. Zadanie to jest stosunkowo łatwe, ponieważ komisja nie będzie w stanie Was na ów egzaminie niczym zaskoczyć, bo to Wy przygotowujecie a następnie opowiadacie własnoręcznie przygotowane prace. Jednakże pisanie prezentacji maturalnych nie jest wcale tak proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Tak więc należy wejść na nasza stronę i zaznajomić się z kilkoma przykładowymi omówieniami tematów jakie was czekają na maturze. Pomoże Wam to samemu stworzyć prezentację, która oczaruje komisję.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy e-learning »


  Rozważając nad wyborem skutecznej metody szkoleniowe wypadałoby reflektować nowoczesne technologie. Niewątpliwie metodą pozwalającą na optymalne zarządzanie szkoleniami jest e-learning. Obecne metody e-learning pozwalają na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów przy niewielkim nakładzie kosztów. Marką, która oferuje nowoczesny system e-learning jest bez wątpienia Mynetwork. Nasza firma działa na rynku już od ponad ośmiu lat, gwarantując usługi coraz to lepszej jakości. Nasza platforma LMS w wersji 3.0 jest najnowocześniejszym rozwiązaniem e-learningowym w Polsce. Za jej sprawą możesz wykonywać i przeprowadzać szkolenia wybitnej jakości i to bez dużej wiedzy informatycznej. Zachęcamy do przeglądania naszej platformy – z nami odkryjesz nowy wymiar e-learningu.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sumer »

  Strona jest poświęcona starożytnej cywilizacji Sumerów. Zawiera zagadnienia z zakresu starożytnej architektury, sztuki, opisy bogów i największych miast oraz dzieła literackie w języku polskim, z krótkim opisem.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje w Łodzi »

  Studenci Uniwersytetu Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Łódzkiej oferują pomoc uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum w nauce języka polskiego, języka niemieckiego, matematyki,fizyki i informatyki a także biologii i chemii oraz historii i prawaDla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe proponujemy naukę obsługi komputera, podstawowych programów biurowych.Potrzebujesz pomocy w nauce? Twoje dziecko ma problemy w szkole? Skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauki humanistyczne