Architektura Podkategoria: Architektura

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • NADMORSKIE NIERUCHOMOŚCI Kołobrzeg i okolice »

  Agencja nieruchomości CERTUS zajmuje się kompleksową obsługą transakcji na kołobrzeskim rynku nieruchomości. Nasz silnie zmotywowany zespół, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe gwarantuje, że każdy Klient biura zostanie rzetelnie i profesjonalnie obsłużony. Chcąc wyjść na przeciw potrzebom klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o pośrednictwo kredytowe, zarządzanie nieruchomościami oraz projektowanie wnętrz.W ofercie biura zainteresowani zakupem nieruchomości nad Bałtykiem odnajdą: domy, pensjonaty i mieszkania w Kołobrzegu, Dźwirzynie czy Grzybowie oraz działki budowlane usytuowane w pasie nadmorskim województwa zachodniopomorskiego. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Warszawa »

  Strona www.architektrr.pl przedstawia nam ofertę świetnej firmy pochodzącej z Warszawy, która decydującym się na współpracę z nią klientom może zaoferować szczególnie urzekające i odznaczające się niesamowitym urokiem ogrody, które może stworzyć przy dosłownie każdym domu. Doskonale pokazuje to, że jeżeli tylko ktoś zainteresowany jest takimi usługami jak projektowanie ogrodów Warszawa jak najbardziej jest miejscem, do którego trzeba udać się już w pierwszej kolejności. Oczywiście, oferta owej firmy jest o wiele bogatsza, i oprócz samych ogrodów obejmuje również profesjonalne projektowanie wnętrz. Przy dosłownie każdej z tych usług zawsze można liczyć na pełne zrozumienie dla wszystkich naszych potrzeb i wymagań, dzięki temu otrzymujemy tu całkowitą pewność co do tego, że bez względu na to, z jakiej konkretnie usługi korzystamy, i tak dosłownie zawsze taka współpraca będzie dla nas w pełni zadowalająca i satysfakcjonująca. Usługi tego typu są zresztą na tyle wymagające, że zwyczajnie lepiej jest powierzyć je ludziom mogącym pochwalić się odpowiednim doświadczeniem oraz kwalifikacjami.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Saczel ::: Budowa domów Łódź Kielce Częstochowa »

  Przymieszasz się do budowy domu, ale nie wiesz od czego zacząć i skąd wziąć fachową ekipę?,
  grupa Saczel działa na polskim rynku od 1994 roku. W naszej bogatej ofercie budowy domów znajdują się :
  domy z betonu komórkowego
  domy z ceramiki
  domy kanadyjskie (domy szkieletowe)
  domy z drewna
  Ponadto Grupa Saczel specjalizuje się w suchej zabudowie wnętrz. Swoje działania prowadzimy zarówno w okolicach Częstochowy,
  w której mieści się siedziba firmy, jak i na terenie całego kraju. Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych oraz firm
  i instytucji. W ramach usług firma budowlana proponuje cały zakres prac począwszy od pomocy przy wyborze działki,
  przez doradztwo w kwestiach urzędowych czy wybór najlepszego projektu architektonicznego aż po prace właściwe i odbiory końcowe.
  Krótko mówiąc: decydując się na Grupę Saczel zyskujesz pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone sprawnie i z należytą starannością.
  Jeśli chcesz się o tym przekonać, odwiedź siedzibę naszej firmy i zobacz dom modelowy.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Nowy Sącz »

  Firma "PHU DŁUGOSZ" funkcjonuje na rynku w tym momencie 12 lat, przez ten okres wybrnęliśmy dostać astronomiczne praktyka w sektorze nieruchomości. Z powodu polskim wysoko wykwalifikowanym pracobiorcom wykonujemy wysoką jakość dla krajowych konsumentów.

  Polskie zakład pracy zaprzątam się planowaniem i strukturą domów mieszkalnych. Zwykle wiedziemy inwestycje dla zabudowy wolno-stojącej, aczkolwiek mamy także zlecenia na projekty budowli bliźniaczych.

  Naszym kontrahentom asystujemy także w uzyskaniu każdych formalności, np:
  - formalności połączonych z kredytowaniem inwestycji,
  - formalności powiązane z przekazaniem własności nieruchomości,
  - umowy przedwstępne blisko adaptacji interesów.

  Wszyscy niezależnie od własnego statusu materialnego rozumieją możliwość negocjacji cen oraz przystępny scenariusz spłat.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Saczel ::: Domy kanadyjskie Katowice Kraków Częstochowa »

  Jeśli podobają ci się eleganckie i przestronne domy kanadyjskie, lub też wolisz przytulne domy z drewna,
  to zajrzyj na stronę www.kanady.pl. Właścicielem tej witryny jest firma budowlana, która od 1994 roku
  specjalizuje się w przeprowadzaniu klientów przez cały proces budowlany. Jej pracownicy starają się,
  aby każdy klient zrealizował swoje indywidualne potrzeby oraz aby budowa domu była jak najmniej uciążliwa
  i kłopotliwa. Oznacza to, iż firma pomaga w przeprowadzeniu inwestora przez wybór działki, formalności w urzędach,
  wybór projektu architektonicznego, właściwe prace budowlane aż po odbiory końcowe. Rzeczowe podejście do
  tych zagadnień oraz znajomość tematów sprawiają, że prawdą staje się hasło reklamowe firmy: „Budowanie to nasza pasja!”.
  Jeśli zatem chciałbyś w miarę spokojnie przejść przez całą budowę domu, to zdecyduj się na usługi Grupy Saczel.
  Na pewno się nie zawiedziesz! Nie wierzysz? Aby się o tym przekonać zajrzyj na stronę www.kanady.pl i zapoznaj się z bogatą ofertą.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów z drewna »

  Domy i domki od wielu lat realizuje dla Indywidualnych kontrahentów budowę lokalu mieszkalnego pasywnego, energooszczędnego. Proponowane przez naszą firmę lokale mieszkalne cieszą się coraz większą popularnością, o ile chcieli ażeby Państwo dowiedzieć się więcej informacji na zagadnienie domów pasywnych zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dachówka ceramiczna »

  Lista walorów dachówek ceramicznych jest długa i różnorodna. Dachówki ceramiczne są trwałym i naturalnym materiałem do prac dekarskich. Nadają domowi szyku oraz naturalną stylistykę. Wizerunek może opierać się na wzorze okresów historycznych jak i nowoczesnych zarazem. Dla właściciela domu dachówka ceramiczna zapewnia przebojowy produkt o perfekcyjnej jakości, spełniający normy branżowe. Przemysł budowlany używa dachówek ceramicznych w charakterze materiału do krycia dachów, a z roku na rok cieszą się one coraz to większą uznaniem – jako że jest to produkt o znakomitej jakości.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Anselmo - Śródziemnomorski Skład Budowlany

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent płyt warstwowych »

  Oferowane przez naszą firmę Europanels płyty dachowe i ścienne to propozycja dla Klientów, którzy liczą na kompromis pomiędzy ceną a jakością produktów. Dzięki temu, że nasza firma nastawiona jest na spełnianie oczekiwań Klientów to nas wybierają najchętniej i to z naszych płyt są najbardziej zadowoleni. Czekamy na Państwa zamówienie, które niezwykle szybko zrealizujemy. Gwarantujemy najlepsze płyty warstwowe-ścienne i dachowe każdemu z naszych Klientów zarówno z branży budowlanej jak i przemysłowej.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie Wnętrz Śląsk »

  Nowatorskie projekty i pomysły otwarte na klienta. Nasze pomysły są jednocześnie nowatorskie i praktyczne. Uwzględniając potrzeby klientów oraz możliwości funkcjonalne pomieszczeń powstają w nasze pracowni projekty ciekawe, nowoczesne oraz bardzo dostosowane do klienta - jednym słowem indywidualne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertę na naszej stronie.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Royal Garden - Projektowanie ogrodów Kraków »

  Royal Garden jest profesjonalną firmą ogrodniczą. Działalność firmy koncentruje się na zakładaniu ogrodów. Firmę powołali do życia absolwenci Wydziału Ogrodniczego i Leśnego Akademii Rolniczej w Krakowie. Profesjonalnie przygotowani ogrodnicy oferują kompleksowe usługi, wśród których znajduje się projektowanie ogrodów, tworzenie systemów nawadniania, a także koszenie trawników. RoyalGarden.pl zajmuje się całkowicie ogrodami swoich klientów, tworząc nowoczesne przestrzenie z wykorzystaniem małej architektury. Rabaty, skarpy i skalniaki przeplatają się ze zbiornikami wodnymi. Zdrowe nasadzenia nadają całości niezwykle elegancki styl, a nowoczesne podświetlenia wydobywają z roślin niezwykły charakter.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klinkier »

  Producent cementu portlandzkiego jakim jest Cementownia Warta S.A. oferuje jedynie wysokiej jakości produkty spełniające wymagania jednocześnie polskiego jak i europejskiego standardu. Wszystkie produkty jakie zawiera szeroka oferta, między innymi cement autostradowy, cement specjalny czy cement portlandzki popiołowy zostały dopuszczone do stosowania w specjalistycznych sektorach budownictwa co jest zagwarantowane licznymi certyfikatami. Jako główne zadanie cementownia postawiła sobie oferować tani cement luzem. Sprzedaż cementu może odbywać się drogą tradycyjną, jak także internetową zależnie od indywidualnych potrzeb Klienta.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty Domów »

  Projekty katalogowe domów jednorodzinnych w wielu wersjach pośrednich. W ofercie pracowni 4Design można odnaleść projekty katalogowe budynków mieszkalnych wraz z ofertą na ich adaptacje. Oferujemy również projekty indywidualne wraz z aranżacją wnętrz. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i usług projektowych.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów szkieletowych »

  Pracownia Architektoniczna Konrad Matuszewski to prowadzona od 1993 roku firma, która zajmuje się projektowaniem domów jednorodzinnych i wystawianiem świadectw energetycznych. Reklamowana witryna www prezentuje gotowe projekty, których zaletą jest niewielki koszt wykonania oraz walory estetyczne. Od początku prowadzenia działalności udało mi się ukończyć już ponad 400 projektów domów szkieletowych i murowanych.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Armatura przemysłowa »

  Branża budowlana to branża, która to nie upadnie nigdy. Od dawnych czasów człowiek budował ogromne budowle, które akompaniowały mu przez stulecia. Lecz dopiero od niedawna, każda konstrukcja aby powstać powinna być już na poziomie przedsięwzięcia wyposażona czy też zawarte muszą być elementy armatury przemysłowej. Jest ona konieczna w mechanizmu budowania domów i budynków użytkowych. Armatura przemysłowa jest bardzo ważna, ponieważ dzięki niej realna jest budowa sieci sanitarnych i wodociągowych. Bez nich nie ma perspektywy wznoszenia nowoczesnych budynków biurowych i domów mieszkalnych.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architektura Bytów, projekty budowlane, budownictwo »

  Budownictwo, architektura, projekty budowlane, projektowanie budowlane i adaptacje projektów Bytów. Zespół Projektowania Budowlanego Marek Wantoch Rekowski. Każdy z nas chce mieć swój własny kąt do zamieszkania oraz wygodnie mieszkać. Nie mając czasu i doświadczenia będziesz musiał pokonać wiele przeszkód i niedogodności. Z naszą pomocą nie wychodząc z domu załatwisz wszelkie formalności związane z budową nowego lub remontem starego budynku i nie tylko.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tania sztukateria gipsowa »

  SZTUKATOR jest producentem różnorodnych architektonicznych elementów dekoracyjnych, które mogą zdobić okna, parapety, ściany, drzwi, sufity, słupy, kolumny i stylizacje elewacji budynków. Produkowana przeze mniezą firmę sztukateria elewacyjna nadaje się do bezpośredniego montażu. Nasza sztukateria gipsowa jest estetyczna, lekka, łatwa w montażu. Wolno ją używać na wszelkim budulcu izolacyjnym i na gipsie. Projektowane moduły powlekamy maszynowo, dzięki czemu zapewniamy precyzyjność rozmiarów a także gładkość nawierzchni. Uzyskujemy gzymsy, bonie, sztukaterie gipsową. Właściwie utwardzone czynniki nadają się do bezpośredniego malowania. Stosujemy też wyspecjalizowane kleje do powlekania składników o bardzo złożonych kształtach za pomocą technice natryskowej.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domy warszawa »

  O ile poszukujesz lokalu mieszkalnego w zielonej i spokojnej okolicy blisko centrum Warszawy z szybkim dojazdem, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdziecie Państwo na niej wszystkie niezbędne informacje dotyczące rozkładu mieszkań, dokładnej zlokalizowania. O ile jesteście zainteresowani obejrzeniem konkretnego domu, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, a nasi pracownicy dopasują się do dokładnie określonej dogodnej dla Was godziny. Nasza spółka proponuje również radę w załatwieniu formalności kredytowych na dogodnych postanowieniach. Wszystkich zaciekawionych zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznego czy meilowego. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i zaprezentować Państwu nowo powstające osiedla domków czy mieszkań w jak najciekawszy sposób.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy szkieletowe »

  Autorska pracownia projektowo wykonawcza PRO-EKO-ART to firma z wieloletnią tradycją. Specjalizuje się w budownictwie proekologicznym typu domy drewniane. Proponuje kompleksowe usługi – od sporządzenia projektu po realizację „pod klucz”. Oferowane domy energooszczędne pozwolą odbiorcom usług PRO-EKO_ART na sporą redukcję kosztów, jeśli mowa o szacunkowych wydatkach poniesionych na energię cieplną spożytkowaną do ogrzania domu. Najwyższej jakości domy ekologiczne na bazie szkieletu wykonanego z drewna budowane są dzięki współpracy z wiodącymi na rynku firmami wykonawczymi. Uzupełnienie kompleksowej propozycji usługowej PRO-EKO-ART stanowi usługa nazywana inwestorstwem zastępczym. Prowadząc usługi we wspomnianej formie pracownia troszczy się o całościowe przygotowanie oraz obsługę powierzonego jej zlecenia.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Wrocław »

  Ktokolwiek z nas marzy o pięknym ogrodzie, który będzie wypełniał miejsca nieopodal naszego domu. Nie wypada samemu fatygować się z ciężką robotą w ogrodzie, wystarczy to polecić nam - to znaczy profesjonalistom. Zielona Kreacja bo tak tytułuje się nasza firma, zajmuje się przyrządzanie zieleńców każdej wielkości. Trudnimy się w zadaniach, jakie są złożone i wymagają należytej wiedzy i zdolności. Zaufało nam już wiele instytucji i osób prywatnych, które do dziś są niezwykle zadowolone z naszej roboty.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Warto wiedzieć że kolektory słoneczne będą najbardziej wydajne jeśli zamontowane zostaną pod odpowiednim kątem, który wynosi około 40-45 stopni. Ważne jest również to żeby kolektory były ustawione na południe. Dlaczego tak a nie inaczej ? Odpowiedzi na wszystkie pytania uzyskasz u specjalistów. Zapraszamy na stronę firmy Solar-Therm, która jest dystrybutorem kolektorów słonecznych płaskich i próżniowych. Oferując naszym klientom kolektory słoneczne gwarantujemy bezawaryjną i długoletnią pracę tych systemów. Instalując kolektory możemy skorzystać z dotacji, dlatego naprawdę warto. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura