Usługi Podkategoria: Usługi

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Pranie dywanów poznań »

  Pranie tapicerki samochodowej Poznań, dokładnie tak samo jak czyszczenie kanap Poznań, jest usługą ułatwiającą życie kierowcom. Nareszcie nie należy umawiać się i czekać wielu godzin na myjni samochodowej w kolejce do prania tapicerki. Wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer, umówić na dogodną dla siebie godzinę, a osoba zajmująca się praniem tapicerki przyjedzie do klienta, wypierze tapicerkę śpiesznie i z ogromnym skutkiem. Dzięki temu możliwe jest oszczędzenie zarówno czasu, jak również pieniędzy. Pranie wykładzin Poznań to usługa, która stanowi znaczne udogodnienie dla osób z niej korzystających. Dzięki usługach prania dywanów Poznań, nie potrzeba konieczności samodzielnego zwijania, transportowania i oddawania dywanu do czyszczenia. Osoba zajmująca się praniem dywanów zjawia się w mieszkaniu lub biurze o umówionej godzinie i własną pracą dokonuje czyszczenia wybranych tkanin, za pomocą technik,maszyn i środków najbardziej w tym celu odpowiednich. Można też oddać dywan do naszej pralni dywanów.Posiadamy własny transport Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajdą Państwo szczegóły naszej oferty usługowej, obejmującej między innymi pranie dywanów, tapicerek i wykładzin oraz inne pokrewne usługi Karcher Poznań.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • KOS - Firma Budowlana | Budowa domu »

  Nasza firma zajmuje się budowaniem domów jednorodzinnych oraz wykonawstwem budynków wielorodzinnych, domy szeregowe, bliźniaki. Wznosimy również budynki użyteczności publicznej, hotelowe oraz obiekty przemysłowe. Szeroki zakres usług budowlanych, świadczonych przez naszą firmę związanych z wykonawstwem budynków pozwala nam na realizację projektów zarówno do stanu surowego jak i podjąć się kompleksowej budowy pod klucz. Domy budujemy na działkach należących do inwestorów z materiałów własnych lub powierzonych. Nasza firma usługi swe kieruje głównie do klientów z obszaru Warszawy i okolic. Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na profesjonalną, solidną i terminową realizację budów.

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki biur Warszawa »

  Nasza kompania posiada niezmierną naukę na temat biur zdobyte w sposób realny, przez wiele lat przedsiębiorstwie w odcinku posług przewóz mebli Warszawa. Nasze nosicieli wzięło udział, jak w czynu mikrych kompanii, a poprzez deformację biura opasłych kompanii z kilkudziesięciu robotników. Dlatego potrafilibyśmy mówić z pewnością, że transport moglibyśmy zorganizować zawodowe biuro przekazał się do przeprowadzki, z uwzględnieniem wszelkich potrzebowań konsumenta, jak też rolę transportowanych artykułów. Najczęściej tłumaczenie firmy transportowe Warszawa może potrwać 1-2 dni, chyba że spółka jest zbytnio kolosalny i świeży lokal jest zdecydowany do firmie. Tak wielu naszych przejezdnych woli zorganizowania biura czynu weekend, tak ażeby nie przegrywać czasu i pieniędzy.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie przeprowadzki Wrocław »

  Mam przyjemność zaprosić Państwa na stronę firmy przeprowadzkowej z Wrocławia. Nasi pracownicy sumiennie oraz rzetelnie wykonują zleconą prace. Dlatego też już dziś możesz w pełni nam zaufać, tak jak to zrobiło wielu innych zadowolonych klientów.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śrem »

  Przy różnych okazjach korzystamy z usług osób usługowych. Gdy budujemy dom, szukamy malarza, kiedy popsuje się pralka poszukujemy elektromechanika. Zgłaszając się na szkolenia korzystamy z usług firm szkoleniowych. Chcąc zjeść smaczny obiad będąc na wakacjach poszukujemy placówki świadczącej usługi gastronomiczne - restauracji. Aby móc szybko poszukać potrzebną placówkę świadczącą usługi mieszkańcy regionu śremskiego mają elektroniczny katalog placówek usługowych. Jest to użyteczna baza informacji, bo daje możliwość błyskawicznego znalezienia adresu do firmy. Wstawia się przykładowo do Google słowa:

  i w wynikach otrzymujemy zakłądy z bazy danych razem z kompletem niezbędnych informacji, aby móc być obsłużonym przez firmę.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki firmy Warszawa »

  Niektóre kompanie przetwarzający przeprowadzki rozkręcają się i przewóz mebli Warszawa żądają dogodnego wzrostu obiektów i obszarów przedsiębiorstwie, podczas gdy odmienne żywił ofiarą zastoju i znaleźć tani pokój do przedsiębiorstwie. Biuro w obrotu w Moskwie w szczególności kłopotliwe w realizacji usługi transportowe Łódź ich własnych. Trzeba wykryć przewóz do policzenia optymalnej trasy do zatrudniania robotników w rejonie demontażu i transportu mebli żeby upewnić się, że nie doniosłe papiery zostały utracone albo uszkodzone ulice ekwipunek oficjalny. W tym fundamentalną istotą czasu, co jest równoważne z tych pieniędzy. Przelewy transport mebli Łódź nie może kroczyć przez parę tygodni wszystko musi być zrobione bardzo pospiesznie na tym zależy firmy i zarobków.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja bankietów »

  Z uwagi na wynajem urządzeń rekreacyjnych Fabryka Siły Wody Ognia cieszy się zainteresowaniem dorosłych wychowujących dzieci. Dmuchańce naśladują wyglądem zamki, cena wypożyczenia jest faktycznie niewielka. Firma urządza pikniki firmowe. To nie tylko sympatyczna forma spędzenia czasu, lecz i okazja na integrację. Niesłychanie udane są imprezy integracyjne Poznań ma zatem powody do zadowolenia. Gwarantowana jest nie tylko organizacja pikników. Organizacja imprez okolicznościowych to fajne rozwiązanie w przypadku zleceniodawców mających nieduże mieszkania. Jeśli zapewnimy sobie salę, na urodziny możemy zaprosić faktycznie znaczną ilość znajomych. Kompleksowa organizacja imprez bazuje na niecodziennych pomysłach osób się nią zajmujących. Szkolenia motywacyjne sprawiają, że zatrudnieni zaczynają bardziej angażować się w pracę, a te z autoprezentacji wskazują jak opanować stres podczas wystąpień na forum. W Fabryce Siły Wody Ognia możemy skorzystać z kursu wspinaczkowego, a jeśli kochamy muzykę możemy wybrać się na warsztaty bębniarskie.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parking lotnisko okęcie »

  Nasza firma gwarantuje ludziom podróżującym samolotem miejsca parkingowe w niewielkiej odległości od portu lotniczego Okęcie w Warszawie. O ile jesteś zmuszony posłużyć się takim rodzajem transportu i nie wiesz gdzie zaparkować swojego samochodu, to zdaj się na nas. Nasz parking jest stale strzeżony, zabezpieczony ogrodzeniem, z oświetleniem i co najistotniejsze jest w sąsiedztwie lotniska Okęcie, do którego gwarantujemy Państwa transport. Na naszej stronicy natraficie Państwo szczegóły naszej oferty.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Samochody do ślubu »

  Poznaj najładniejsze zabytkowe samochody retro w Warszawie. Wyobraź sobie jak jedziesz jednym z nich w piękny słoneczny dzień. Biały lakier lśni w słońcu, a Ty myślisz sobie „wow ale jestem szczęściarą”. Nie zmarnuj takiej okazji, pomyśl co będzie jeśli nie wybierzesz go dzisiaj!
  W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie prestiżowe modele Bentley i Rolls Royce do ślubu. Wszystkie starannie odrestaurowane i przygotowane aby jak najlepiej prezentować się na Twoim ślubie.
  Nowością w tym roku jest biały Bentley S1. Jeśli podobają Ci się jego obłe kształty, perłowo-biały lakier i doskonale wnętrze nie zwlekaj i spełnij swoje marzenia, wybierz najlepsze auto do ślubu w Warszawie. Wybierz Bentley S1!

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wysyłki wiadomości SMS »

  Marketing mobilny staje się coraz bardziej popularną formą promocji, w dodatku stosowana na coraz szerszą skalę przez przedsiębiorców z sektora MSP. Z myślą o nich oraz specjalistach ds. marketingu pisany jest blog wysylkasms.pl. Publikowane teksty dotyczą:
  - powiadomień SMShttp://www.wysylkasms.pl/marketing-mobilny/
  - masowej wysyłki SMS http://www.wysylkasms.pl/masowa-wysylka-sms/
  - sposobów na skuteczny marketing.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie wykładziny wrocław »

  Nasza firma, która ma w ofercie usługę prania dywanów, tapicerek, czyszczenia marmuru i usuwania grafitti, pragnie zaprezentować swoją ofertę. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszej nowej strony internetowej i dodatkowo zapoznania się z informacjami, na szczególną uwagę zasługują nasze porady dotyczące czyszczenia starych zabrudzeń. Polecamy!

  Data dodania: 13 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skanowanie 3d »

  Skanowanie 3d to usługa oferowana przez firmę KADEX Geodezja z Poznania. Świadczy ona kompleksowe usługi geodezyjne - przygotowanie i obsługa inwestycji, podziały nieruchomości. Tworzymy mapy analogowe i numeryczne, przeprowadzamy pomiary geodezyjne i podziały nieruchomości. Wykonujemy skanowanie 3d na potrzeby map 3d.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informator SMS »

  Masowa wysyłka SMS-ów reklamowych, masowa wysyłka MMS-ów wspierających kampanie promocyjne, masowa wysyłka wiadomości głosowych z zabarwienie emocjonalnym, odbieranie SMS-ów, MMS-ów, konkursy SMS, głosowanie SMS - to najbardziej popularne rozwiązania, jakie wybierają klienci platformy SMSAPI. Jednak nie jedyne http://www.smsapi.pl/oferta. Każdy partner biznesowy może liczyć na indywidualna ofertę http://www.smsapi.pl/oferta/rozwiazania-dedykowane. A na strat pakiet 20 darmowych SMS-ów: wystarczy się zarejestrować:https://ssl.smsapi.pl/rejestracja

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Wrocław »

  Firma Sidor Transport Przeprowadzki to najlepsza firma zajmująca się transportem krajowym i międzynarodowym. Posiadamy ogromne doświadczenie, solidny i zgrany zespół pracowników. Wykonujemy usługi transportowe już od ponad piętnastu lat. Najwyższą jakość może potwierdzić zdobyty certyfikat kompetencji zawodowych w kierunku transportu. Polecamy się !!! Zespół Sidor Transport.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakopane i Katowice transfer »

  Każdy obcokrajowy turysta, który przyjeżdża podziwiać Kraków, nie powinien ograniczać się tylko i wyłącznie do zwiedzania historycznych punktów. W województwie małopolskim znajduje się niemało pozostałych atrakcji, jakie wskazane jest doświadczyć będąc tu pierwszy raz. Przede wszystkim faworyzujemy wyprawę do górskiego miasta Zakopane. Transfer do niej zorganizuje dla Was przedsiębiorstwo BeKrakow. Nasz doświadczony zespół kierowców i oprowadzaczy, bez najmniejszych zawad dowiezie Was i oprowadzi po najniezwyklej atrakcyjnych turystycznie miejscach w polskich Tatrach. Kiedy tak się składa, że przygodę po Polsce zaczynasz na lotnisku Katowice, transfer stamtąd do Krakowa nie stanowi problemu. Nawiąż kontakt z BeKrakow - zawieziemy Cię gdzie wyłącznie zechcesz.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf na wesele »

  Specjalista fotograf ślubny, nie tylko robi fotografie. Nakręca również teledyski. Niektóre zakłady fotograficzne w swoich usługach mają także w ofercie te posługi. Co to jest weselny clip. Polega to na tym, iż najpierw przed ślubem rejestrowane są przygotowania do wesela, make-up jak również spacer w zaciszu lub po łące. Podróż autem w orszaku w jedną oraz drugą stronę. Sesja zdjęciowa a także wszystkie obrzędy na weselu. Jest to chyba najpiękniejszy souvenir, jaką można sobie wyobrazić. Technika idzie do przodu. Niegdyś fotograf na wesele dokonał zdjęcia i trzeba było się z tego cieszyć. Współcześnie wolno robić cuda. Sesje zdjęciowe oraz wideoklipy to najbardziej nowoczesny produkt XXI wieku. fotograf na wesele ma się czym pochwalić.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry fotograf ślubny z Krakowa »

  Alternatywa – Fachowy Fotograf. Jeżeli szukacie firmy oferującej imponującej jakości usługi foto wideo za rozsądne pieniądze to odpowiednio trafiliście. Nasza nazwa mówi sama za siebie – jesteśmy alternatywą dla fachowych aczkolwiek niezwykle kosztownych organizacji zaś również na poczet tanich niemniej amatorskich usług. Propozycja naszej organizacji łączy najwyższą jakość z atrakcyjną, dostępną dla każdego należnością. Specjalność instytucji to wideofilmowanie wesel oraz fotograf ślubny, studyjny i reportaż fotovideo. Działamy w regionie Kraków, małopolska i także województwa pobliskie. Kamerowanie oraz Fotografia ślubna to nasza praca i pasja. Takie zespolenie zapewnia najlepsze wyniki.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzeszów, ogłoszenia »

  Portal informacyjny publikuje każdego dnia aktualne ogłoszenia z Rzeszowa i okolic. Dodawanie ogłoszeń w serwisie jest bezpłatne. Kategorie są starannie dobrane tak aby uprościć zamieszczanie ogłoszeń. Jeśli chcesz coś kupić, sprzedać lub zamienić odwiedź nasz portal. Polecamy kategorię praca, w której można znaleźć oferty zatrudnienia Rzeszowie i okolicach.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów nowy sącz »

  Nasz interaktywny portal informacyjny wręcza szansę wynajmu i na dodatek zakupu wehikułów. Za sprawą naszej witryny online będziesz mógł w chyży i bezpieczny, komfortowy sposób transportu na wakacyjny biwak. Każdej Doby wizytuje nas coraz więcej klientów chcących zakochać się w tym trybie wypoczynku. Auta są pierwszorzędnie dostosowane do długich wyjazdów na łączkę. W dużej ilości wypadków są niesłychanie dobrze zaopatrzone poprzez co gwarantują nieslychanie ogromny kann, a dodatkowo beztroskę podczas wyjadu. Na naszej witrynie www znajdziesz propozycje wypożyczenia aut większości czołowych marek w sektorze. Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu www pod frazą: wypożyczalnia samochodów kraków. Wakacje to okres dla nas i dla rodzinny. W takiej sytuacji z wybawianiem nadchodzą firmy wypożyczające auta. Dobór samochodów jest bardzo duży, obojętnie czy pożądamy zgrabnego samochodu dla dwóch pasażerów, czy autokaru dla całej familii. Zachęcamy do wykożysztania naszej oferty: wypożyczalnia samochodów kraków

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca Olsztyn »

  Centrum rzeczoznawstwa i likwidacja szkód Holms Pomoc Ubezpieczeniowa powstało w 2005 roku zatrudniamy w naszej firmie 4 doświadczone osoby, które dobrze znają się na rzeczy. Przeprowadzamy oględziny aut, motorów, ciągników rolniczych, maszyn budowlanych tudzież wszelakich przyczep. Pracownicy naszej firmy pogłębiają i wymieniają się wiedzą z różnymi rzeczoznawcami. Zasięg naszego działania jest bardzo rozległy jesteśmy wstanie dojechać w każdą część polski.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi