Technika biurowa Podkategoria: Technika biurowa

 • Kleje metakrylowe »

  Kleje przeznaczone są m.in. do technologów działających w przemyśle. W naszej ofercie znajdują się artykuły naszej marki oraz innych starannie dobieranych wytwórców. Oferujemy świetne ceny oraz szybką dostawę zamówionych produktów. Kleje przemysłowe są sporządzane żeby zapewnić zadziwiającą wytrzymałości. Klejenie często zastępuje nitowanie. W ofercie przedsiębiorstwa są kleje do prawie wszystkich zastosowań profesjonalnych. Odwiedź naszą witrynę internetową i dobierz klej, który spełni twoje oczekiwania. Od wielu lat kooperujemy z wieloma odbiorcami w Polsce.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • CopyNet Kraków - sprzedaż, dzierżawa, serwis kserokopiarek, drukarek, niszczarek, klimatyzatorów »

  Firma CopyNet z siedzibą w Krakowie zajmuje się branżą urządzeń biurowych z naciskiem na kserokopiarki, kopiarki, niszczarki, drukarki, klimatyzatory oraz faksy. Od wielu lat wiedziemy prym w środowisku z powodzeniem realizując sprzedaż, dzierżawę i naprawę maszyn. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz sprzęt nowy i poleasingowy z możliwością zakupu, zaproponujemy także korzystne kontrakty na wynajem urządzeń razem z dostawami materiałów eksploatacyjnych oraz pełną obsługą serwisową. Wiodący producenci sprzętu nie mają przed nami żadnych tajemnic, dlatego bez problemu poruszamy się w takich markach jak Konica Minolta, Xerox, Canon, Sharp, Kyocera, OKI, Oce, Lexmark, Samsung, Brother, HP, HSM, Ricoh i wielu innych. Nasze zaplecze serwisowe działa szybko i skutecznie – usuwając nawet najtrudniejsze awarie sprzętu pogwarancyjnego i gwarancyjnego. Dodatkowo, w naszym Salonie Firmowym dajemy możliwość skorzystania z usług poligraficznych polegających na kopiowaniu, kserowaniu, skanowaniu, drukowaniu i bindowaniu. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terminale | Doładowania, Płatnicze - najlepsza oferta na rynku! »

  Terminale płatnicze umożliwiają bezgotówkowe płatności za towary i usługi niezależnie od tego, gdzie i kiedy są dokonywane: w sklepie, w restauracji, Terminale doładowania najlepsza oferta na rynku satysfakcja 100% gwarantowana

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Technika biurowa