Naprawa serwis Podkategoria: Naprawa serwis

 • Naprawa lodówek »

  Zniszczona pralka, odbiornik telewizyjny lub pozostały urządzenie gospodarstwa domowego? Nie masz kontaktu do specjalisty w reperowaniu konkretnego urządzenia? Jeśli wstąpisz na naszą stronę Internetową odnajdziesz tam numer do zawodowca, który będzie w stanie naprawić Twój sprzęt. Łatwa wyszukiwarka fachowców wspomoże w odszukaniu specjalisty z danej dziedziny a także miejscowości w jakim tego eksperta poszukujemy. Wystarczy w wyszukiwarkę na stronie napisać naprawa telewizorów Kraków i już pojawią nam się profesjonaliści w naprawianiu pralek, którzy świadczą usługi w Krakowie.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antyrama Zielona Góra »

  Super niskie ceny wynajdziesz w sklepie. Przedkładamy moc produktów rozpoczynając od antyram do tablic szkolnych kończąc na antyramach-|-|-|-random-}. Dzięki naszemu serwisowi wyposażysz każdą salę w najlepsze tablice. Brakuje ci miejsca na notatki? zakup u nas tablice korkową. Nasza strona to najlepsza propozycja na rynku. U nas zdobędziesz materiały niezbędne do dobrego funkcjonowania każdej {-String.Split-|-szkoły|placówki szkolnej. Poprzez nasze tablice lekcja będzie ciekawszy oraz w większym stopniu poznały.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Elektroniki "KWAZAR" »

  Zakład Elektroniki "KWAZAR" to firma inżynierska tworząca projekty z pogranicza elektroniki, informatyki oraz elektroakustyki. Firma istnieje od 1985r. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów mających charakter innowacyjny i łączących różne dziedziny. Naszymi klientami byli zarówno artyści jak i ludzie przemysłu. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem pozwalającymi realizować nietypowe projekty na zamówienie klientów.

  Zajmujemy się produkcją i dystrybucją urządzeń MIDI, AUDIO, DMX oraz okablowania. Nasi programiści tworzą specjalistyczne oprogramowanie dla komputerów PC. Tworzymy systemy mikroprocesorowe dla firm i dla domów.

  Firma KWAZAR prowadzi serwis, w tym modernizacja, takich urządzeń jak:

  sprzęt komputerowy,
  instrumenty muzyczne,
  urządzenia MIDI,
  urządzenia elektroakustyczne,
  urządzenia inteligentnego oświetlenia (systemy DMX),
  maszyny i urządzenia przemysłowe,
  sprzęt komputerowo-elektroniczny dla niewidomych,
  inne urządzenia, nawet pozbawione dokumentacji technicznej.

  Ponadto możliwa jest współpraca z innymi firmami w charakterze podwykonawcy.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie sklepów »

  Jeżeli jesteś przedsiębiorcą posiadającym obiekt handlowy a także aktualnie wyszukujesz przyzwoitego wyposażenia sklepów, przedsiębiorstwo Intermex jest na rzecz Ciebie w takim razie doskonałym wyborem. Dostarczamy pełne akcesoria na rzecz obiektów handlowych, restauracji jak i lokali usługowych. Wyprzedajemy firmowe towary na obszarze całego Kraju. Bez trudu i błyskawicznie zdołasz także złożyć u nas zlecenie przez nasz sklep internetowy, w jakim wyszukasz kategorie każdego typu sprzętu przez nas oferowanego. W naszej propozycji odnajdziesz między innymi meble sklepowe, narzędzia chłodnicze oraz urządzenia gastronomiczne. Już od 22 lat funkcjonujemy zarówno na rynku lokalnym jak również zagranicznym. Weszliśmy we współpracę m.in. z takim producentami jak Juka, Stalgast bądź Graner-inox. Wszyscy Ci producenci to docenieni za jakość swoich towarów przedsiębiorcy, jakich oprzyrządowanie jest pewnym z najwytrzymalszych i jednocześnie najlepszych na poczet każdego sklepu, lokalu usługowego jak i, które potrzebują np. lady chłodnicze wielu innych. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji jak również do współpracy.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Naprawa serwis